Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte v Obchůdku World Horses

Hodnocení mých věcí

Zde mi lidé kterým jsem poslala věci hodnotí ty věci!Tak tady toje :

Appalosa

Obchůdek obecně!
Podle mě je obchůdek Ranche Ohájo sice začínajícím, leč skvělým obchůdkem pro lidi, co chtějí svým koníkům dopřát komfort za skvělou cenu… A když už jsme u těch skvělých cen, ten obchůdek má výtečné slevy, akce a výhody! Právě díky nejnovější akci obchůdku jsem získala několik krásných doplňků pro své koníky zcela ZADARMO! Věcičky přišly během krátké doby ve skvělém stavu, skvěle zabalené. Mooc děkujeme!

Deky z koženky!
Skvělé hřejivé dečky pro koníky Traditional. Sedí snad všem koníkům velikosti Traditional, které mám (a že jich mám opravdu hodně)! Je praktická, má dokonalé provedení a navíc Vám koníka nepoškrábe ani nějak neponičí! Prostě ideální deka na normální dny, ale i na výstavy a cestování. Vnější strana je ve slušivém béžovém provedení, zevnitř je heboučká a koníka krásně zahřeje! Zapínání je na suchý zip, který deku na koníkovi skvěle udrží. U nás tuto dečku nejčastěji nosí koníci z Zippo Pine Bar CL a také koníci z Lonesome Glory CL.

Kokarda!
Krásná kokarda pro hříbátka od Traditional! Dá se využít jako odměna za dobře odvedenou práci, ale také jako výstavní cena. Hříbátka z ní mají velikou radost! Tímto produktem hříbátka motivujete a připravujete je na budoucnost, kdy budou chodit na přehlídky a výstavy.

Ohlávka pro Traditional!
Jednoduchá ohlávka pro Traditional koníky. Je velmi praktická a sedí všem Traditionalům. Je nastavitelná, atraktivní barvy a provedení!

Sedryk

obchůdek ranche ohajo má velmi kvalitní a levné zboží které koníkům krásně padne a velmi sluší obchůdek ranche ohajo vřele doporučuji všem co chtějí svým koníkům zajistit luxus a pohodlí a to chtějí asi všichni majitelé modelů koní obchůdku w-h moc děkuji za krásné zboží nejvíc mě zaujala deka z koženky krásná hřejivá dečka moji koníci si ji oblíbili také sem si ale všimla krásného sedla pro schleich toto sedlo je celé kožené i třmeny a koníci se vněm opravdu cítí dobře moc lišce děkuji i za její lákavé slevy díky kterým jsem zboží obchůdku poznala

Appo a Sedrykovi hrozně moc ti děkuji!

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek